“eSertifika.org” Universal İnternet, İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri “Değer katar” sloganı ile..
Katılımcının, kariyerindeki adımları hızlandırabilmek, kişisel gelişimine katkı sağlayabilmek, özgeçmişine değer katmak ve iş başvurularında dikkat çekmesi için, İnternet üzerinden uzaktan eğitim yöntemi ile “e-eğitim & e-öğrenme” şeklinde, kişisel ve mesleki gelişim “eSertifika” eğitim programları hizmeti sunmaktadır.
Sistemde yer alan eğitim programları, alanında uzman akademisyen ve profesyoneller tarafından hazırlanmakta ve hazırlanan tüm eğitim programları güncelliğini korumaktadır.

2008 yılından bu yana her yıl binlerce katılımcıya hizmet veren kurumumuz teknolojinin ilerlemesi ve kalifiye eleman ihtiyacının artması ile içeriğini güncellemeyi sürdürmüş, mesleki eğitim programı sayısının 100’ün üzerine çıkartmıştır.

Kariyer planları yapan yada kariyer basamaklarını tırmanan her kişinin ihtiyacı olan eğitimler vardır. Bu eğitimler zaman zaman oldukça uzun süreli olabilmekte; gerek okul gerekse iş saatleriyle çakışmakta ve katılım konusunda sorunlar yaşanmaktadır. “eSertifika.org” e-Sertifika ile size bu sorunları aşma fırsatı sağlamaktadır.
İşverenler açısından baktığımızda, kalifiye eleman arayan bir işveren mutlaka alınan sertifika programlarına önem verecektir. Özellikle günümüz iş dünyasının koşulları göz önüne alındığında bu eğitimleri almış olmak ve CV’ de bu eğitimleri belirtmek oldukça önemlidir.
İş başvurularında kişisel gelişim eğitimlerine katılmış kişilere öncelik tanınmakta ve bu tür sertifikalar aranmaktadır. Çünkü bu eğitimlere katılmış katılımcıların; daha etkili iletişim kurabileceği, çevresiyle daha iyi işbirliği yapabileceği ve kendine güveninin üst düzeye çıkarak daha sosyal bireyler oldukları düşünülmektedir. Bu eğitimler hem kişisel hem de kurumsal başarıyı da beraberinde getirir.