Fırsat sitesinden kupon kodu satın aldıktan sonra kurumumuz internet sitesinden başvuru yapan katılımcılarımız için sertifika fiyatları aşağıdaki gibidir..
Unutmayın, djital yada elektronik sertifika adı altında sunulan sertifikalar ıslak imza içermediğinden geçersizdir. Bu sebeple kurumumuz, katılımcılara sertifikalarını hologram baskılı ve ıslak imzalı olarak yalnızca kargo ile ulaştırmaktadır.

Hologramlı Sertifika 99,90TL

Başvuru aşamasında “Hologramlı Sertifika” seçeneğini işaretleyen katılımcılardan yalnızca 89,90TL tahsil edilecektir. Katılımcı, sertifikayı teslim eden kargo personeline herhangi bir ücret ödemeyecektir. Kargo ücretsizdir.

Sertifikalar ortalama 15 iş günü içerisinde hazırlanmakta ve ardından hologram basılı, imzalı ve mühürlü olarak kullanıcıya kargo ile gönderilmektedir. Sertifikanızın gönderim tarihini Hesabım sayfasından takip edebilirsiniz.

Hologramlı Sertifika + 5 Günde Express Kargo 169,90TL

Başvuru aşamasında “Hologramlıı Sertifika + 5 Günde Express Kargo” seçeneğini işaretleyen katılımcılardan yalnızca 99,90TL  tahsil edilecektir. Katılımcı, sertifikayı teslim eden kargo personeline herhangi bir ücret ödemeyecektir. Kargo ücretsizdir.

Express kargo yöntemi ile sertifikalar 5 iş günü içerisinde hazırlanmakta ve ardından hologram basılı, imzalı ve mühürlü olarak kullanıcıya kargo ile gönderilmektedir. Sertifikanızın gönderim tarihini Hesabım sayfasından takip edebilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Sertifika Geçerliliği

Sertifika Geçerliliği nedir?
eSertifika.org uzaktan eğitim kurumudur ve diğer eğitim kurumlarından tek farkı eğitimlerini online olarak yani elektronik ortamdan vermesidir. Diğer kurumlardan alacağınız sertifikalar ile kurumumuzun vermiş olduğu kişiye özel ve benzersiz olarak hazırlanan sertifikalar aynı geçerliliğe sahiptir.
Sertifikalar, kariyerinizdeki adımları hızlandırabilmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak, özgeçmişinize değer katmak ve iş başvurularında dikkat çekmek için gerekli ve önemli belgelerdir.
İşverenlerin, iş başvurularını değerlendirmede birinci derecede önem verdiği sertifikaları CV’lerinizde ekleyerek bir adım önde olabilirsiniz.

Sertifikalar adınıza özel olarak düzenlenen, uluslararası geçerliliğe sahip, hologram baskılı ve ıslak imzalı belgelerdir.

Kurumumuz aracılığı ile hedeflerinize uygun olan eğitimleri belirleyip katıldıktan sonra sahip olacağınız sertifikalar, kurumumuzun kendi sertifikasıdır ve uluslararası düzeyde tüm ülkelerde geçerlidir. Tek nüshada hem Türkçe hem İngilizce içeriğin yer aldığı bu belgeleri dilediğiniz kurumda kullanabilirsiniz. Nitekim sertifikalarda e-sertifika ibaresi yer almayıp, kurumumuzun vermiş olduğu sertifikaların geçerliliği ile herhangi bir kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği aynıdır.