Sertifika Geçerliliği nedir?
eSertifika.org uzaktan eğitim kurumudur ve diğer eğitim kurumlarından tek farkı eğitimlerini online olarak yani elektronik ortamdan vermesidir. Diğer kurumlardan alacağınız sertifikalar ile kurumumuzun vermiş olduğu kişiye özel ve benzersiz olarak hazırlanan sertifikalar aynı geçerliliğe sahiptir.
Sertifikalar, kariyerinizdeki adımları hızlandırabilmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak, özgeçmişinize değer katmak ve iş başvurularında dikkat çekmek için gerekli ve önemli belgelerdir.
İşverenlerin, iş başvurularını değerlendirmede birinci derecede önem verdiği sertifikaları CV’lerinizde ekleyerek bir adım önde olabilirsiniz.

Sertifikalar adınıza özel olarak düzenlenen, uluslararası geçerliliğe sahip, hologram baskılı ve ıslak imzalı belgelerdir.

Kurumumuz aracılığı ile hedeflerinize uygun olan eğitimleri belirleyip katıldıktan sonra sahip olacağınız sertifikalar, kurumumuzun kendi sertifikasıdır ve uluslararası düzeyde tüm ülkelerde geçerlidir. Tek nüshada hem Türkçe hem İngilizce içeriğin yer aldığı bu belgeleri dilediğiniz kurumda kullanabilirsiniz. Nitekim sertifikalarda e-sertifika ibaresi yer almayıp, kurumumuzun vermiş olduğu sertifikaların geçerliliği ile herhangi bir kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği aynıdır.