Katılımcı Görüşleri

Sistem gerçekten hızlı işliyor. Fakat doğruyu söylemek gerekirse biraz uğraşmak gerekiyor. En başta satın alma işlemini gerçekleştirirken yanlış bazı işlemler yaptım. Farklı kuponlarla aynı eğitim programını satın aldım. Destek bölümüne problemimi söyledim ve en kısa zamanda dönmeleri için rica ettim. Yaklaşık 1 saat içinde geri döndüler ve problemi gün içerisinde düzelteceklerini söylediler. 1 saat içinde dönmeleri benim için hızlı oldu. Tıpkı dedikleri gibi gün ortalarında problemi düzelttiler ve istediğim programları satın alabildim. Programlara katılmak isteyenlere tavsiyem adımları tek tek okuyup işlemlerinizi dikkatli bir şekilde gerçekleştirmeniz. Yetkililere buradan defalarca teşekkür ediyorum. Sizlere tavsiyem hiç vakit kaybetmeden programları satın almaya bakın. Bu fiyata mükemmel bir fırsat! (Muhammed S.)

e-sertifika uygulaması ve derslerin içeriği konu zenginliği çok iyi mesajlarıma hemen cevap vermeleri beni çok memnun etti (Ali E.)

Şuan eğitimime başlamadım fakat saat gece 03.00 sularında satın almış olduğum fırsat koduyla çocuk gelişimi eğitimini sorduğum her soruya bana mail olarak dönmeniz beni çok rahatlattı teşekkür ederim. (Sultan K.)

Müthiş destek Bana bu sistemi oneren arkadasim cok hakliymis. Sitedeki online destek sistemi ve bu sistem sayesinde yetkililere istedigim zaman ulasabilmem beni cok sasirtti. cok tesekkur ederim. (Berna Loris)

 

Sertifikanın hızlı gönderimi Verilen egitimler bana oldukca katki sagladi ve sonrasinda Sertifikam belirtilenden cok daha kisa bir surede bana ulasti. Bundan sonra sertifikami artik tum is basvurularinda kullanacagim. Ilgili yetkililere tesekkurler. (Gökçe Elif Ertuna)

 

ders notları Gerçekten ders notları çok güzel hazırlanmış emeği geçenlere teşekkürler (Deniz Abdullah)

 

başarılı buldum hazırlanıp sunulan dökümanlar çok güzel. teşekkürler.. (Mehmet Özkan)

 

başarılı… bir gün içnide bitirdim ve başarılı buldum , gerekli notlar alınarak iş hayatımızda kullanabileceğimiz bilgileri verdiğini düşünüyorum. (Mesut Akdağ)

 

Teşekkür Bu kadar etkili ve faydalı olacağı kanaatinde değildim ancak oldukça şaşırdım fazlasıyla başarılı tavsiye ediyorum. (Hazal Erbil)

 

 

çok güzel bir eğitim çok güzel bir eğitim teşekkürler.. (Dilek Tunalı)

 

 

çok yararlı Oldukça yararlı bir eğitim herkese tavsiye ediyorum (Şeyma Ağalar)

 

çok güzel eğitimÇok Güzel Bir Eğitim. (Emre Yavuz)